+90 212 672 28 64
KURUMSAL

1987 yılında İstanbul Bayrampaşa ilçesinde ticari hayatına başlamış olan firmamız günümüze dek gerek yurt içi gerekse yurt dışında mevcut müşterilerine en iyi hizmet ve ürün kalitesini sunmayı kendıne görev bilmiş ve bu anlayış ile yoluna devam etmiştir. Kalite tercihiniz olsun sloganı ile yola çıkan firmamız kurulduğu günden beri endüstriyel alanda faaliyet gösteren Pano imalatçılarımıza, mobilya sektörüne ve çelik eşya imalatçılarına en hassas ürün grupları dahilinde hizmet vermektedir.

Ürün gruplarımız arasında bulunan elektrik pano kilitleri, soyunma kabinleri ve dosya dolapları için imal edilmiş özel kilit, menteşe ve aksesuarları ile ürün skalasını daha da geliştirmiş ve ileriye yönelik innovasyon atılımları içerisinde AR-GE çalışmaları kapsamında bilimum ürün yelpazesini geliştirmiş ve genişletmiştir. Başlıca ürün gruplarımız arasında; Çekmece Kilitleri, Elektrik Pano Kilitleri, Elektrik Pano Plastik Aksesuarları, Pano Menteşe Çeşitleri, PVC Pence ve Kapılarda Kullanılan Gömme Barel Çeşitleri, Bilgisayar-Makina-Kompresör-Klima-Asansör Kilit ve Menteşe Çeşitleri, Spor Salonları Soyunma Dolapları için imal edilmiş olan özel Kilit çeşitleri ile PVC Posta Kutuları bulunmaktadır.

Firmamız en son gelişmeleri sürekli takip ederek, kalite, yenilik, hizmet ve müşteri memnuniyeti esas alarak çalışmalarını sürdürmekte ve bu anlayış ile “Kalite tercihiniz Olsun” sloganını prensip edinmiş ve bu felsefe ile Kuzey Afrika, Orta Doğu, Balkanlar ve Türk Cumhuriyetlerine mensup yaklaşık 25 ülkeye hizmet vermektedir.

Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Sırbistan, Hırvatistan, Makedonya, Kosova, Fransa, Slovenya, İspanya, Tunus, Fas, Libya, Mısır, İran, Suriye, İsrail, Gürcistan, Azerbaycan, Ürdün, Sudan, B.A.E ve Rusya Federasyonu ihracat yaptığımız başlıca ülkelerdir.